Nie znaleziono

Najlepsze aplikacje sportowe na Androida.

Brak podtytułu

24 luty 2016


Avatar Mateusz Magier

Aktywność fizyczna powinna być stałym elementem planu dnia każdego człowieka, który ceni sobie dobre samopoczucie i własne zdrowie. Z pewnością część z nas dość niechętnie przyzna się do zaniedbywania tego aspektu aktywności - czasem ciężko jest znaleźć czas na trening i odpowiednio dobrać rodzaj aktywności oraz czas jej trwania. Z pomocą przychodzą nam aplikacje mobilne stworzone właśnie w celu wspomagania planowania i utrzymywania systematyczności aktywności fizycznej.

×

Umieść na stronie

Skopiuj poniższy kod i wklej na swojego bloga lub stronę, aby również Twoi użytkownicy mogli cieszyć się tą listą rankingową!

Tak będzie ta lista wyglądać na Twojej stronie

Opcje

Pokaż mniej

Sortuj:

1Endomondo

(6)
(0)
Jedna z najwyżej ocenianych aplikacji w swojej kategorii, z pewnością przypadnie do gustu każdemu entuzjaście sportu. Olbrzymi wybór aktywności fizycznych, świetnie przemyślany interfejs i mnogość funkcjonalności to jedne z wielu zalet tego produktu. Aplikacja pozwala na rejestrowanie między innymi ilości spalanych kalorii, przebytego dystansu, prędkości czy postępów w treningu.

2Runtastic

(5)
(0)
Runtastic to tak naprawdę pakiet kilku aplikacji dotyczących ćwiczeń takich, jak: bieganie (Runtastic Running & Fitness), marsze (Runtastic Pedometer Step Count), pompki (Runtastic Push-Ups Workout), przysiady (Runtastic Squats Workout), jazda na rowerze górskim (Runtastic Mountain Bike), brzuszki (Runtastic Sit-Ups & Abs) i kilka innych. Aplikacja nieco prostsza od rozbudowanego Endomondo, co wcale nie zmniejsza jej niewątpliwych zalet i użytecznych funkcjonalności.

3Strava

(4)
(0)
Strava Running and Cycling GPS (bo tak brzmi pełna nazwa aplikacji) przeznaczona jest dla entuzjastów biegania i jazdy na rowerze. Wysoko oceniany przez użytkowników produkt jest nie tylko aplikacją pozwalającą na rejestrowanie postępu w treningach, ale również medium społecznościowym, na którym biegacze i rowerzyści mogą dzielić się ze sobą swoimi wynikami, zdjęciami z tras, itd.

4Run Keeper

(5)
(0)
Kolejna aplikacja w zestawieniu dedykowana dla biegaczy - do tej pory korzysta z niej ponad 25 milionów użytkowników. Oprócz standardowych funkcjonalności (takich jak rejestrowanie tempa, przebytego dystansu czy czasu treningu) Run Keeper pozwala powiązać swoje konto z ponad 70-cioma innymi aplikacjami (m.in. Fitbit, Withings, Zeo, Garmin) i publikować zdjęcia z treningów.

5Google Fit

(2)
(0)
Google również stworzyło swoją wersję aplikacji do monitorowania aktywności fizycznej - Google Fit pozwala rejestrować bieganie, spacer czy jazdę na rowerze. Niewątpliwą zaletą tej aplikacji jest łatwość jej używania i przejrzysty interfejs. Oprócz aktywności fizycznej, Google Fit pozwala monitorować również parametry związane z odżywianiem, snem oraz wagą.

6Nike+ Running

(3)
(0)
Kolejna aplikacja w zestawieniu dla fanów biegania - Nike+ Running jest przeznaczona zarówno dla osób, które swoją przygodę z bieganiem dopiero rozpoczynają, jak i dla doświadczonych maratończyków. Pozwala na porównywanie swoich wyników z innymi użytkownikami i konkurowanie, dzięki czemu motywacja do osiągania coraz lepszych wyników systematycznie wzrasta.

7MyFitnessPal

(3)
(0)
MyFitnessPal jest jedną z najlepszych, mobilnych aplikacji wspomagających odchudzanie - szybkie i łatwe liczenie kalorii i rejestrowanie ćwiczeń to tylko część funkcjonalności, w jakie została wyposażona ta aplikacja. Użytkownik może wybierać spośród ponad 6 milionów produktów.

8S Health

(2)
(0)
S Health jest osobistym trenerem, wspomagającym nie tylko aktywność fizyczną, ale również zdrowe odżywianie i styl życia. Z tą aplikacją nie musimy martwić się o rejestrowanie naszych aktywności czy dostosowywanie odpowiedniej diety. Zarządzanie ćwiczeniami, kontrolowanie swojej wagi i diety nie stanowią problemu, jeśli nasz telefon wyposażony jest w tę aplikację.

9RUNMAP

(2)
(0)
RUNMAP jest bezpłatną aplikacją na Androida wspierającą biegaczy. Pozwala m.in. na wyszukanie zorganizowanych inicjatyw biegowych, zapisanie interesujących biegów w kalendarzu, dodanie własnych tras biegowych, zaproszenie innych amatorów sportu na wspólne treningi, tworzenie lokalnych społeczności biegaczy czy odbycie konsultacji z doświadczonymi biegaczami. Dzięki forum dostępnym w aplikacji użytkownicy mogą wymieniać się swoimi spostrzeżeniami oraz opiniami na tematy związane z bieganiem i nie tylko.

10Fabryka Siły

(3)
(0)
Ta aplikacja nieco różni się od pozostałych w tym zestawieniu. Fabryka Siły jest produktem mającym na celu motywowanie do treningu (kto choć raz trenował, ten na pewno zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym czynnikiem jest motywacja), oprócz tego pozwala poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny treningów, spalania tłuszczu, diet, suplementów i budowania masy mięśniowej.
1 / 2